O nas

Kilka słów o Restauracji Venezia

Miło jest nam powitać Państwa na naszej stronie internetowej, na której przygotowaliśmy informacje o ofercie kulinarnej naszego lokalu, wiadomości dotyczące organizowania przez firmę imprez okolicznościowych, oraz wiele innych ciekawych informacji zamieszczonych na odpowiednich zakładkach strony. Restauracja Pizzeria VENEZIA rozpoczęła swoją działalność w 2006r. i mieści się w Zabrzu przy ulicy 3-go Maja 75.

Lokal dysponuje salą o wyjątkowo urokliwym wnętrzu. Może pomieścić 50 osób lub 30 osób z zachowaniem miejsca do tańczenia. Malowidła na ścianach jak również wspaniała muzyka włoska pozwoli Państwu, by choć na chwilę poczuć się jak w prawdziwej Wenecji.

Naszą specjalnością są potrawy kuchni włoskiej, ale także tradycyjne dania kuchni polskiej. Kucharze nasi zaserwują Państwu z wysokiej jakości świeżych i sprawdzonych produktów różnorodne pizze, makarony, sałatki, jak również tradycyją śląską roladę. Całość dopełni pyszny deser oraz bogato zaopatrzony bar. Szeroki wachlarz potraw sprawi, ze zarówno duży jak i ten mały znajdzie coś specjalnego dla siebie. Więcej szczegółowych informacji dotyczących potraw serwowanych w Venezii znajdą Państwo w zakładce Menu.

Oprócz obsługi klienta indywidualnego prowadzimy usługi w zakresie realizacji zamówień telefonicznych z dowozem do domu oraz organizowania przyjęć okolicznościowych takich jak: chrzciny, komunie, wesela, urodziny, jubileusze, stypy, itp. Wszystkie te przyjęcia mogą Państwo zorganizować w naszej małej przytulnej restauracji, natomiast dla Gości, którzy pragną lub wolą zorganizować uroczystość poza lokalem świadczymy usługę cateringową.

Firma nasza przygotuje dla Państwa wszelakie dania wedle życzenia jak również dostarczy je pod wskazany adres. Wypożyczymy wszystkie niezbędne rzeczy do zorganizowania imprezy i zapewnimy kompleksową obsługę uroczystości poprzez wystrój sali, stołów, przygotowanie posiłków do obsługi kelnerskiej.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z przygotowaną dla Państwa ofertą różnorodnych przyjęć jakie proponuje i organizuje nasz lokal. Wszystkie te informacje znaleźć można w zakładce imprezy. Zachęcamy również do odwiedzenia naszej galerii, w której zobaczyc można wiele zdjęć z różnych uroczystości.

Więcej dodatkowych informacji dotyczących działalności naszego lokalu można uzyskać pod numerem telefonu 32/276-85-72 lub 665-943-320, a indywidualne zapytania proszę kierować na adres e-mail: venezia.zabrze@gmail.com

Godziny otwarcia

  • Poniedziałek 12:00 - 22:00
  • Wtorek 12:00 - 22:00
  • Środa 12:00 - 22:00
  • Czwartek 12:00 - 22:00
  • Piątek 12:00 - 22:00
  • Sobota 12:00 - 22:00
  • Niedziela 12:00 - 22:00

Kontakt

665 943 320 (zapytania i informacje)

665 665 528 (zamówienia telefoniczne)

VENEZIA ul. 3-go Maja 75 41-800 Zabrze