Imprezy okolicznościowe

 

Koryta mięsne 8-12 osób

 Masz urodziny, imieniny albo inną okazję na świętowanie. Nie trać czasu i zamów już dziś jedno z naszych wspaniałych koryt. Dostarczymy je na wskazany przez Ciebie adres i  o określonej godzinie, a Twoi goście będą zachwyceni różnorodnością mięs oraz dodatków jakie im zaserwujemy. W naszej ofercie znajdziesz koryta mięsne, rybne, a nawet wegetariańskie…

Niedzielny obiad

Niedziela to dzień odpoczynku po ciężkim tygodniu pracy.

Zaskocz swoją rodzinę lub znajomych i zaproś ich na niedzielny obiad do restauracji. Przy ładnie udekorowanym stole, miłej obsłudze, włoskiej muzyce możesz mile spędzić czas w gronie najbliższych.

Wycieczki / grupy zorganizowane

Jedziesz na wycieczkę w Nasze okolice …?, a może jesteś na targach lub turnieju sportowym. Pamiętaj o małej przerwie obiadowej. Razem ze znajomymi możesz zakosztować naszych potraw i mile spędzić czas.

Chrzciny

Narodziny dziecka to wspaniała wiadomość dla całej rodziny. Jeszcze tylko Chrzest Święty, a po nim warto pomyśleć o małym poczęstunku dla najbliższych w Naszej restauracji. Poniżej przygotowaliśmy dwie kalkulacje, które można sobie dowolnie rozbudować według uznania.

Urodziny

Ile masz lat …? nieważne ponieważ zawsze jest ten wyjątkowy dzień w roku, w którym masz Urodziny. Szykowanie, gotowanie, sprzatanie to wszystko zostaw nam, a my zadbamy o Twoich uroczych gości.

Urodziny można zrobić na wiele sposobów. Poniżej kilka opcji:

Jubileusz

Będziesz obchodzić srebrne, złote czy diamentowe gody ? Zorganizuj z nami swój Jubileusz, a my przypomnimy Ci jak się to wszystko zaczęło. Ten wyjątkowy dzień trzeba zorganizować tak, aby pozostał w pamięci na kolejne wspaniałe lata…

Komunia

Drodzy Rodzice kolejnym etapem życia Waszego dziecka jest I Komunia Święta. Jeśli więc zastanawiacie się, gdzie zorganizować tę uroczystość zapraszamy do Nas. Specjalnie na tą okazje przygotowaliśmy kilka propozycji:

Stypa

„Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą…” Ks. Jan Twardowski

Godziny otwarcia

  • Poniedziałek 12:00 - 22:00
  • Wtorek 12:00 - 22:00
  • Środa 12:00 - 22:00
  • Czwartek 12:00 - 22:00
  • Piątek 12:00 - 22:00
  • Sobota 12:00 - 22:00
  • Niedziela 12:00 - 22:00

Kontakt

665 943 320 (zapytania i informacje)

665 665 528 (zamówienia telefoniczne)

VENEZIA ul. 3-go Maja 75 41-800 Zabrze