Opinie naszych klientów

Super! !!!! Polecam :):):)

Justyna

Rewelacyjne jedzenie, rewelacyjna obsługa, rewelacyjny szef, Venezia organizowała imprezę komunijną i wykonała to perfekcyjnie na poziomie, smacznie i dużo. Polecam wszystkim bez wahania.

Bogumił

SUPER SUPER SUPER. Smaczne i w czasie

Sylwia

zamówione koryto niedzielne, przywiezione dosłownie co do ustalonej minuty, gorące i ładnie przyozdobione. Wszystkim bardzo smakowało. Szczerze polecam !!!

Agnieszka

Zamówione koryto tradycyjne, dowiezione punktualnie, smacznie, swojsko, ilość wystarczająca, na pewno jeszcze skorzystam dziękuję

Katarzyna

Wczoraj zamówiliśmy koryto mięsne. Dostawa dosłownie co do minuty, koryto ciepłe i pięknie przyozdobione a najważniejsze, że wszyscy goście byli zachwyceni jego smakiem. Szczerze polecam !!!

Adam

Koryta super, dostarczone na czas. Wszyscy goscie byli zachwyceni.

Karolina

Kolejny raz zamówiliśmy koryta i kolejny raz jesteśmy zachwyceni. Obsługa miła, kompetentna a jedzenie dowiezione na czas cieplutkie. Jedzenie pyszne zawsze bardzo smakuje naszym gościom. Najlepszą rekomendacją są kolejne zamówienia naszych gości na swoje imprezy. Polecam!

Joanna

Korytko wiejskie jest przepyszne. Zamawiałam pierwszy raz do Gliwic ale na pewno nie ostatni. Bardzo punktualna dostawa. Jedzenie gorące i pachnące a goście zadowoleni.

Ksenia

Zamówiłam koryto niedzielne, rolady pierwsza klasa, zamówiłam tez dodatki, kapusty i kluseczki z ziemniaczkami, super, Goście byli z Krakowa, smakowało im bardzo. Jak zawsze na czas i dania cieple. Dziękujemy i polecamy innym klientom, bo warto.

Dana

To już kolejne zamówione koryto w tej restauracji wszystko jak w najlepszym porządeczku, przywiezione na czas, ciepłe, pyszne goście bardzo zadowoleni. W restauracji także organizowałam już kilka razy przyjęcie i w styczniu będzie kolejne jesteśmy mega zadowoleni. Jedzenie super, atmosfera bardzo miła i swojska.Bardzo Polecam.

Bożena

koryta są urozmaicone i smaczne. Dostawa na czas. Zamawiałam w tej restauracji już 4 razy i jestem jak na razie zadowolona.

Dana